Головна » Каталог сайтів » Українські підприємства

Фабрика "Віка" - ліжка дитячі та матраци ортопедичні в Ковелі
САЙТ ВИРОБНИКА: http://www.fabrica-vika.com.ua

     Фабрика "ВІКА" розпочала роботу в 2000-му році. Основною діяльностю фабрики є виробництво вітчизняних м'яких меблів, і матраців з ортопедичною та анатомічною функціями. Виробництво, відповідно, складається з досконалого столярного, швейного і сучасного обивочного цеху. Що дозволяє просувати передові європейські напрацювання у виготовленні м'яких частин меблів та матраців.

 

Фабрика Віка пропонує в Ковелі  надійну, практичну і багатогранну продукцію, вона зроблена, аби створити гарні умови життєдіяльності (роботи і відпочинку). Високоякісні матеріали і сучасні технологічні цехи гарантують надійну і довгострокову експлуатацію продукції, яка повною мірою відповідає санітарно-гігієнічним запитам чинних законів України.

 

Магазин меблів «Наш дім» це офіційний представник фабрики «Віка» в Ковелі. Ми гарантуємо  ціновий діапазон, який задовольнить потреби покупців з різним матеріальним становищем. Наявність складських корпусів у фабрики «Віка» дозволяє значно скоротити час виконання  замовлень, а наше дилерське посередництво, значно прискорить доставку.

 

Меблі доставляються в Ковель тільки в спеціалізованих автомобілях. Наш автопарк невеликий, але ми налагодили співпрацю з виробником меблів таким чином, аби максимально швидко і без пошкоджень доставляти меблі до споживачів. З продукцією фабрики «Віка» ви відчуєте в  оселі затишок і комфорт.

 

Фабрика «Віка» турбується про підвищення рівня сервісу. Недавно відбулося відкриття основного виставкового залу в м.Львів за адресою: вулиця Ткацька 31. Виставковий зал - це світле й гармонійне приміщення, зі зручним розташуванням та легким під’їздом. Фунціонує , також, склад готової продукції в Києві: Адреса: Київ, вул. Гарматна, 4

(044) 33-22-871
(063) 43-23-940
(066) 780-20-10
(097) 954-82-45

 

А в магазині «Наш дім» у Ковелі Вас також чекають професійні продавці-консультанти, які нададуть фахову консультацію, і підберуть меблі та ліжка саме під персональний інтер'єр, та ЗА ПОМІРНУ ДОДАТКОВУ ОПЛАТУ МИ  ВИРІШУЄМО УСІ ПИТАННЯ ПО доставці та встановленню придбаних меблів до Вашої оселі. Чекаємо на Вас! Кожному гарантовано особистий підхід, та знижка!

Переходів: 46 | Додав: VladImir | Рейтинг: 2.5/2 | Теги: матаци ортопедичні ковель, фабрика віка львів, дивани дитячі ковель, віка фабрика ковель, меблі фабрика віка
Салон-магазин
Магазин меблів "Наш Дім", Ковель. Вул. Ярослава Мудрого 2
Адреса
ВОЛИНСЬКА обл. КОВЕЛЬ
Салон-магазин - вул. Ярослава Мудрого 2 (Ковель-2)

Філіал - вул. Варшавська 4, ТЦ ЮВАНТ (1 поверх) - бутік №45(03352) 5-22-78 (097) 820-07-49 kalivochko@gmail.com
РОБОЧИЙ ЧАС


в будні:
9:30-19:00


в суботу:
9:30-16:00


вихідний:
неділя
Розташування на карті
Розміщення на карті Ковеля
>>


YouCozef furniture market