Головна » Категорії для замовлення » Матролюкс » Матраци Innovation design Матролюкс

Матрац Bellagio ID564a

уточнюйте ціни в менеджера


уточнити ціну Форма замовлення товару
Матрац Bellagio ID564a-1 оригінальне фото товару


Про матрац Bellagio:

 Матрац Bellagio - це унікальна система для сну і відпочинку виникла з абсолютно нової стилістичної концепції, відповідної технологіям завтрашнього дня і принципам бездоганних естетичних форм.

Це стало можливим завдяки використанню зовсім нових технічних рішень і унікальному поєднанню нових матеріалів з інтелектуальним блоком незалежних пружин Koala, які створюють неповторні відчуття і оптимальну систему вентиляції і терморегуляції.

Матрац Bellagio складається з двох частин. Верхня частина матраца Bellagio складається з м'яких наповнювачів: Memory Foam і натурального латексу.

Мemory foam володіє мікропористою структурою і унікальною здатністю «запам'ятовувати» форму тіла, ідеально повторюючи її і створюючи відчуття абсолютного комфорту. Це дає матрацу Bellagio неповторний анатомічний ефект при якому відсутній тиск на судини підчас сну.

Латекс  у матраці Bellagio витримує високий тиск і відмінно відновлює свою первинну форму.

Верхня частина матраца вкрита Еластичною «дихаючої» сіткою. Цей інноваційний матеріал, який забезпечує максимальну вентиляцію та створює оптимальну терморегуляцію, виконує функцію клімат-контролю підчас сну.

Нижня частина матраца Bellagio складається з Air Foam (ексклюзивного високотехнологічного губчатого матеріалу, стійкого до деформації) і кокосової койри, яка додає матрацу необхідну жорсткість і пружність.

Бездоганні властивості матраца Bellagio забезпечені високоякісними екологічно чистими матеріалами наповнення і блоком незалежних пружин, який точково реагує на навантаження, повторюючи форму тіла сплячого і забезпечуючи швидке відновлення сил. Блок Koala - Duo (пружина в пружині) має унікальну здатність «включати» систему додаткових внутрішніх пружин при збільшенні навантаження, що забезпечує максимальну анатомічність і чудові ортопедичні властивості навіть при значній різниці у вазі сплячих на різних половинах.

По периметрі пружинного блоку в матраці Bellagio встановлений еврокаркас. Боковини матраца Bellagio виконані з вінілової шкіри, що придає матрацу особливу вишуканість і шик. Bellagio - вибір людей, які знають ціну істинної насолоди і готових доставити її собі.

    Вінілова шкіра використовувана в матраці Bellagio створена за найсучаснішими технологіями з екологічних і гіпоалергенних компонентів. Вона в міцності, надійності, довговічності і безпеці для організму не поступається натуральній шкірі, а за деякими характеристиками навіть перевершує її.Латекс підвищує комфортність і пружність.


    Memory foam, використовуваний у матраці Bellagio, здатний «запам'ятовувати» форму тіла, ідеально повторюючи її і створюючи відчуття абсолютного комфорту. Це дає неповторний анатомічний ефект при якому відсутній тиск на судини під час сну.
    Кокосове волокно і термоволокно забезпечують оптимальний баланс жорсткості.


    Блок незалежних пружин системи Duo (пружина в пружині), який найбільш точно повторює форму тіла і зберігає правильний стан хребта. «Коала» має унікальну здатність «включати» систему додаткових внутрішніх пружин при збільшенні навантаження.
    Гіпоалергенний і гігроскопічний, забезпечує оптимальний температурний режим, гарантує максимальну циркуляцію повітря.

Склад матраца Bellagio:

    Еластична «дихаюча» сітка
    Memory form
    латекс
    Air Foam
    кокосова койра
    Інтелектуальний пружинний блок Koala
    Пінополіуритан
    вінілова шкіра
    Термоволокно

 Висота матраца Bellagio: 28 см.

Гарантія на матрац Bellagio: 5 років.

Рекомендоване навантаження на матрац Bellagio: 160 кг

Размеры Ширина
80 см90 см120 см140 см150 см160 см180 см200 см
Длина
190 см
200 см

Переглядів: 501 | Теги: Матраци Innovation design матролюкс, матраци матролюкс ковель, Bellagio матрац матролюкс
avatar
Салон-магазин
Магазин меблів "Наш Дім", Ковель. Вул. Ярослава Мудрого 2
Адреса
ВОЛИНСЬКА обл. КОВЕЛЬ
Салон-магазин - вул. Ярослава Мудрого 2 (Ковель-2)

Філіал - вул. Варшавська 4, ТЦ ЮВАНТ (1 поверх) - бутік №45(03352) 5-22-78 (097) 820-07-49 kalivochko@gmail.com
РОБОЧИЙ ЧАС


в будні:
9:30-19:00


в суботу:
9:30-16:00


вихідний:
неділя
Розташування на карті
Розміщення на карті Ковеля
>>


Yoef furniture market