На етапі замовлення, елементи кухні розробляються згідно узгодженому плану, в затвердженій кольоровій гаммі та по дизайну замовника.

 

Для попереднього планування використовуйте


КОНСТРУКТОР КУХНІ

оберіть необхідну форму

НОВІ МОДЕЛІ


Салон магазин «Наш дім» розширює свій сервіс! Звертайтесь за телефонами +38 (097) 820-07-49 та +38 (03352) 5-22-78 аби замовити виробництво кухні на замовлення в Ковелі безпосередньо в майстерні магазину.

Багаторічний досвід з продажу меблів, від відомих українських виробників, спонукав нас розпочати виробництво власних кухонних гарнітурів. Витрати на транспортування та комісійні віднині спрямовані в інше русло: тепер ми маємо власних майстрів та дизайнерів, які створять для вас гарну та надійну кухню, з повноцінним функціональним наповненням.

Ми спинились саме на цьому виді меблів і робимо акцент на їх виробництві, бо меблі на кухню давно стали найбільш ходовою частиною асортименту магазину. Ми знаємо на що звернути особливу увагу при проектуванні кухонної стінки, адже мали справу з продукцією багатьох виробників.  

Строки на виготовлення кухні в Ковелі обговорюються з замовником додатково і залежать від складності робіт. При терміновому замовленні сплачується певна сума, яка залежить від  обмежень у часі.

Після виготовлення,  транспортування гарнітуру по місту і області здійснюється транспортними засобами магазину «Наш дім», за узгодженими розцінками.  Збірка кухні відбувається безпосередньо вдома у замовника, в попередньо призначений день. Транспортування та складання кухні здійснюється в один день.


Корпус - ДСП

Фасад - МАСИВ ДУБА


Загальний вигляд

 
Верхні полиці

 
Тумби

 
Салон-магазин
Магазин меблів "Наш Дім", Ковель. Вул. Ярослава Мудрого 2
Адреса
ВОЛИНСЬКА обл. КОВЕЛЬ
Салон-магазин - вул. Ярослава Мудрого 2 (Ковель-2)

Філіал - вул. Варшавська 4, ТЦ ЮВАНТ (1 поверх) - бутік №45(03352) 5-22-78 (097) 820-07-49 kalivochko@gmail.com
РОБОЧИЙ ЧАС


в будні:
9:30-19:00


в суботу:
9:30-16:00


вихідний:
неділя
Розташування на карті
Розміщення на карті Ковеля
>>


YouCozef furniture market