Головна » Статті » Все про меблі

Меблі на замовлення в Ковелі - поради покупцям

В Україні, незважаючи на чергову хвилю кризи і зниження купівельної спроможності, громадяни продовжують будувати, облаштовуватися і витрачати гроші на предмети домашнього побуту і товари широкого вжитку. Так, наприклад,  громадяни в 2011 році купили меблів приблизно на $ 0,75 млрд, а меблевий ринок в середньому виріс приблизно на 5% в порівнянні з 2010 роком.

 

При цьому, не менше половини продажів меблів в роздрібній торгівлі Ковеля здійснюється «під замовлення» - споживачі відповідно до своїх уподобань, смаків, уявленням (колір, розмір, додаткове оснащення, індивідуальні роботи і т. д.) Замовляють меблі та фурнітуру в спеціалізованих салонах або торгових точках, а меблярі виробляють її і привозять замовнику після виготовлення (як правило, термін виготовлення коливається від 2-х тижнів до одного місяця і залежить від складності замовлення).

 

У цьому випадку покупець оформляє замовлення і дає менеджеру передоплату. Мінімальний аванс становить (залежно від виробника) не менше 100 грн. Однак, як правило, меблевики просять від 10% до 50% від суми замовлення.

 

Схема на перший погляд не має каверз: покупець замовляє те, що хоче, менеджер приймає індивідуальне замовлення «під клієнта», потім меблі виготовляються, привозяться замовнику додому, а той вже на місці розраховується за привезену продукцію.

 

Однак на практиці нерідко відбувається зовсім не те, на що розраховують споживачі. У підсумку, здавалося б, зовсім нешкідлива покупка перетворюється в нервування і викинуті на вітер гроші. При цьому під шквал громадського споживчого гніву найчастіше потрапляють, як не дивно, лідери ринку в своїх сегментах, а також компанії, що працюють в регіонах, де у споживачів менше шансів добитися правди у захисті своїх прав.

 

Слід пам’ятати, що відповідно до норм ЗУ «Про захист прав споживачів», покупець може протягом 14 днів відмовитися від придбаних меблів, якщо вони не підійшли або їх просто хочуть повернути. До переліку непродовольчих товарів, які обміну (поверненню) не підлягають, меблі не входять.

 

Але щоб такого не сталося запам’ятайте кілька правил правильної покупки меблів на замовлення (складені за рекомендаціями юристів, наших меблевиків і фахівців з питань захисту прав споживачів):

 

1) Не вірте голослівним заявам. Сумнівайтеся, з'ясовуйте все, будьте допитливими. Просіть фото товару або каталог продукції. Ми представляємо вам реальні фото товару та каталоги з сайтів виробників. Якщо цього мало, перейдіть за посиланням на сайт компанії з виробництва меблів і з’ясовуйте  спірні моменти там.

 

2) Коли залишаєте передоплату менеджеру, ви маєте право торгуватися. Під час кризи компанії борються за своїх клієнтів і йдуть навіть на порушення своїх приписів і беруть мінімальні суми при передоплаті. Магазин «Наш Дім» бере на себе обговорення передоплати з виробником, але Ви можете ставити свої вимоги до попередньої оплати.

 

3) Коли менеджер виписує квитанцію, перевірте, чи є там вся інформація про колір, габарити, форму, матеріали, покриття і так далі. Також варто простежити, щоб в квитанції (бланку замовлення) вказувалися чіткі терміни оформлення замовлення і доставки, адреса магазину (фірми-виробника, постачальника), кінцева ціна, сума авансу, підпис продавця.

 

4) Якщо вам додому привезли не те, що ви замовляли (брак, не той колір, який був замовлений або розмір і т.д.), не слід зразу відмовлятися від меблів. Не виключено, що за незручності виробник погодиться на знижку. Ми самі зв’яжемось з виробником, обговоримо можливість знижки або заміни товару.

 

5) Купуйте меблі не спонтанно. Вивчіть фірму, у якій збираєтеся зробити замовлення. З'ясуйте, як давно вона працює на ринку, скільки у неї торгових точок, де саме, чи є сайт, які відгуки про фірму в Інтернеті на форумах. Поцікавтеся наявністю сертифікатів якості та гарантійних талонів. В цьому плані, на нашому сайті ми будемо намагатись викладати найбільш повну інформацію про виробників. Обирайте самі, або звертайтесь за консультацією.

 

6) Купуйте меблі за рекомендаціями рідних, близьких, друзів. Продавець (виробник), для якого дорога репутація і який хоче втриматися на ринку, ні за що не піде на обман і шахрайство. Тут ми стверджуємо, що маємо багаторічний досвід і велике коло клієнтів. За Вашою вимогою ми можемо дати книгу відгуків.

 

7) Не шукайте занадто  низької ціни на меблі. При покупці меблів принципи «безкоштовний сир - тільки в мишоловці» і «скупий платить двічі» теж є актуальними.

 

8) Уважно вивчайте те, під чим підписуєтеся. Слідкуйте, щоб правильно (з вашої точки зору) була прописана міра відповідальності покупця / продавця.

 

9) Обов'язково зберігайте отриманий чек. Інколи недоліки проявляються після певного часу експлуатації. В разі виявлення таких, ви зможете пред’явити свої претензії.

 

Бажаємо Вам вдалої покупки. І не забувайте, що вона базується на кропіткому виборі, сумлінності виробника і добропорядності продавця. Магазин «Наш Дім» намагається поєднати всі ці аспекти в оду нерозривну ланку. Звертайтеся до нас!

Категорія: Все про меблі |
Переглядів: 707 | Рейтинг: 0.0/0
Салон-магазин
Магазин меблів "Наш Дім", Ковель. Вул. Ярослава Мудрого 2
Адреса
ВОЛИНСЬКА обл. КОВЕЛЬ
Салон-магазин - вул. Ярослава Мудрого 2 (Ковель-2)

Філіал - вул. Варшавська 4, ТЦ ЮВАНТ (1 поверх) - бутік №45(03352) 5-22-78 (097) 820-07-49 kalivochko@gmail.com
РОБОЧИЙ ЧАС


в будні:
9:30-19:00


в суботу:
9:30-16:00


вихідний:
неділя
Розташування на карті
Розміщення на карті Ковеля
>>


Yoef furniture market