Головна » Каталог сайтів » Українські підприємства

Виробник м`яких меблів "Даніро"
САЙТ ВИРОБНИКА: http://www.daniro.org

В Ковелі меблі від «Даніро» продаються в магазині меблів «Наш дім». Ми являємось офіційними представниками компанії в своєму регіоні.

 

Багато років роботи на меблевому ринку України зробили бренд DANIRO™ пізнаваним, як на теренах країн СНГ, так і в Європі. Запорукою такого успіху стало те, що дизайнери компанії намагаються не стояти осторонь від технологічних новацій, та йдуть в ногу з часом, у плані використання новітніх матеріалів у своїх розробках.

 

Якісні матеріали та функціональність виробів, покладені на професійне виконання, створили хороше поєднання, яке не лишилося непоміченим  покупцями. DANIRO™ має велику мережу дилерів та продавців, і ми, також, взяли на себе відповідальність забезпечити користувача  якісним продуктом від цієї компанії.

 

Асортиментний ряд продукції виробника досить різнобарвний,він дозволяє кожному покупцеві вибрати меблі не тільки під конкретні розміри приміщення, а й під певний естетичний смак.

 

Меблі від DANIRO™ випускають з  якісної деревини і відмінних оббивних покриттів.  Існує великий вибір тканин, тому ексклюзивне виконання меблевого замовлення гарантоване.

 

Зверніть увагу на серію нерозкладних меблів French & Italian Design. Це нова естетична лінія виробів, розроблених за останнім покликом моди. Для  її створення доклали великих зусиль дизайнери з Франціїї та Італії.

 

Мяка частина меблів від DANIRO™

Тепер наповнення диванів та інших мяких меблів створюється з німецьких матеріалів. Зокрема, використовується закордонний пінополіуретан, який є довговічним та відповідає екологічним запитам Євросоюзу.

Прихильніть до українських традицій.

Використання новітнього дизайну покриття типу «Українська вишиванка» дасть вам можливість наситити своє житло національним колоритрм. Натепер варіантів тканин цього типу налічується 7, і планується розширення каталогу.

Незалежні пружини типу "Pocket Spring"

Пружинна система типу "Pocket Spring"- це універсальний пружинний блок, який складається з незалежних еластичних елементів бочкоподібної форми, які закріплені в окремих мішечках. Така схема дозволяє кожній пружинній секції відповідати на навантаження без впливу на сусідню пружину, що надає можливість всій системі максимально точно повторювати форму тіла та створює ергономічний комфорт для користувача. Поєднання подібного пружинного блоку з латексним німецьким пінополіуретаном дає незрівнянний ефект.

Переходів: 201 | Додав: VladImir | Рейтинг: 3.0/4 | Теги: дивани даніро ковель, мякі меблі ковель, меблі ДАНІРО Ковель
Салон-магазин
Магазин меблів "Наш Дім", Ковель. Вул. Ярослава Мудрого 2
Адреса
ВОЛИНСЬКА обл. КОВЕЛЬ
Салон-магазин - вул. Ярослава Мудрого 2 (Ковель-2)

Філіал - вул. Варшавська 4, ТЦ ЮВАНТ (1 поверх) - бутік №45(03352) 5-22-78 (097) 820-07-49 kalivochko@gmail.com
РОБОЧИЙ ЧАС


в будні:
9:30-19:00


в суботу:
9:30-16:00


вихідний:
неділя
Розташування на карті
Розміщення на карті Ковеля
>>


Yoef furniture market