Головна » Виробники меблів (5)

Українські підприємства [5]

 МЕБЛЕВА ФАБРИКА «Garant» – це успішно-зростаюче підприємство, яке динамічно розвивається з 2005 року. Штат професіоналів виготовляє всю продукцію з урахуванням європейських стандартів та постійно розширює асортимент, використовуючи високоякісний матеріал і найсучаснішу техніку.

Українські підприємства | Переходов: 93 | Дата: 17.03.2021

Фабрика «Комфорт Меблі» - реалістичні рішення для сучасного дому!

Покупцям меблів Ковеля рекомендуємо виробника «КОМФОРТ МЕБЛІ». У світлі величезної кількості різноманітних великих і малих меблевих підприємств нашої країни, на окрему увагу заслуговують меблі фабрики «Комфорт». Даний виробник випускає величезну кількість предметів інтер’єру, в основному орієнтуючись на сучасні дизайнерські рішення.

 

Зареєстрована компанія у селі Пилипча Білоцерківського району. Але при цьому, вона реалізовує свою продукцію в усіх областях України, окрім Івано-Франківської та Чернівецької областей. Також, підприємство реалізує свою продукцію через наш інтернет-магазин меблів. Вдалого вибору!

 

Українські підприємства | Переходов: 205 | Дата: 31.01.2018

Багато років роботи на меблевому ринку України зробили бренд DANIRO™ пізнаваним, як на теренах країн СНГ, так і в Європі. Запорукою такого успіху стало те, що дизайнери компанії намагаються не стояти осторонь від технологічних новацій, та йдуть в ногу з часом, у плані використання новітніх матеріалів у своїх розробках.

 

Якісні матеріали та функціональність виробів, покладені на професійне виконання, створили хороше поєднання, яке не лишилося непоміченим  покупцями. DANIRO™ має велику мережу дилерів та продавців, і ми, також, взяли на себе відповідальність забезпечити користувача  якісним продуктом від цієї компанії.

Українські підприємства | Переходов: 282 | Дата: 26.03.2016

Меблева компанія «СОКМЕ» впровадила своє виробництво 13 років тому назад. Симбіоз високої якості товарів, насиченого асортименту, стабільного руху по розробці новітніх моделей і прийнятні ціни привели виробничу марку до завоювання ринків і лідерства на у своїй галузі.


Виробництво продукції здійснюється на висококласному обладнанні з Німеччини та Італійському устаткуванні (HOLZMA станків BURKLE, ALTENDORF, техніки від BIESSE, MORBIDELLI, устаткування від VITAP SCM GROUP та ін.). Сьогоднішні на підприємстві працевлаштовані 238 чоловік. Площа під виробництвом має 5000 м2 , для випуску меблів береться сировина найкращих вітчизняних та іноземних виробників.

Українські підприємства | Переходов: 347 | Дата: 05.03.2016

На тепер фабрика «Світ меблів» в Україні є найбільш розвиненою компанією меблевої галузі країни. Професіональні якості робітників і творчий потенціал розробників рухає компанію вперед і дає можливість користувачам отримати якісний продукт.

 

Фабрику відкрили в 2001 році. На початку це був невеликий цех, який працював завдяки фінансовим вкладенням і зусиллям самого засновника. На теперішній час виробництво розгорнулось на стільки, що складальні та адміністративні корпуси розміщуються на території 9 гектарів.

Українські підприємства | Переходов: 256 | Дата: 02.03.2016

Салон-магазин
Магазин меблів "Наш Дім", Ковель. Вул. Ярослава Мудрого 2
Адреса
ВОЛИНСЬКА обл. КОВЕЛЬ
Салон-магазин - вул. Ярослава Мудрого 2 (Ковель-2)

Філіал - вул. Варшавська 4, ТЦ ЮВАНТ (1 поверх) - бутік №45(03352) 5-22-78 (097) 820-07-49 kalivochko@gmail.com
РОБОЧИЙ ЧАС


в будні:
9:30-19:00


в суботу:
9:30-16:00


вихідний:
неділя
Розташування на карті
Розміщення на карті Ковеля
>>


YouCozef furniture market