Головна » Довідкова інформація

Магазин меблів "Наш Дім", Ковель. Вул. Ярослава Мудрого 2

Перед вами реальний магазин меблів в Ковелі, який арендує торгові площі, сплачує податки, рахунки за тарифами ЖКГ. Тому ці витрати також закладені у вартість товарів. Але ми хочемо це змінити…

Зараз для того, аби придбати навіть найзначніші, дорогі і габаритні меблеві гарнітури, достатньо лише мати під рукою комп'ютер і доступ в Інтернет. Ми вирішили бути в авангарді технічного прогресу і надати жителям Ковеля, та оточуючих населених пунктів, можливість вибрати та придбати меблі на замовлення від різноманітних українських та закордонних виробників.

Товари, які виставлені в магазині, не відображають всього спектру наших можливостей. Уявіть собі, якої величини повинен бути торгівельний майданчик, щоб на ньому розмістити всі моделі і можливі варіанти предметів меблевого ринку, які необхідні покупцеві. Саме для вирішення цієї проблеми ми й відкрили Інтернет магазин меблів.

З виробниками меблів, які представлені на сайті, заключено договори на постачання і ми являємось офіційними представниками в нашому регіоні таких виробників меблів як: МЕБУС, ДАНІРО та ВІКА. Ви сміливо можете обрати виріб з представленого переліку товарів на сайті, або перейти на сайт виробника і зробити свій вибір там. Але замовлення слід робити через магазин «Наш Дім».

Існує налагоджена система взаємного розрахунку з постачальниками. Тому, наш торгівельний дім дозволить вам зекономити – ви отримаєте свої меблі в Ковелі за цінами виробника. До вартості слід додати лише витрати на проведення замірів у замовника вдома, доставку та складання меблів на місці. Але ви цілком можете відмовитися від усіх цих додаткових опцій.

На сторінках сайту можна оформити виготовлення кухні на замовлення, гарнітурів у спальню, комплектів меблів для вітальні чи дитячої кімнати. Також ми пропонуємо такі супутні товари, як предмети інтер'єру, обладнання для ванн, елементи освітлення, декору та ін. ... Читати далі » читати далі


Салон-магазин
Магазин меблів "Наш Дім", Ковель. Вул. Ярослава Мудрого 2
Адреса
ВОЛИНСЬКА обл. КОВЕЛЬ
Салон-магазин - вул. Ярослава Мудрого 2 (Ковель-2)

Філіал - вул. Варшавська 4, ТЦ ЮВАНТ (1 поверх) - бутік №45(03352) 5-22-78 (097) 820-07-49 kalivochko@gmail.com
РОБОЧИЙ ЧАС


в будні:
9:30-19:00


в суботу:
9:30-16:00


вихідний:
неділя
Розташування на карті
Розміщення на карті Ковеля
>>


Yoef furniture market