Головна » Каталог сайтів » Українські підприємства

Фабрика "Світ меблів"
САЙТ ВИРОБНИКА: http://www.svit-mebliv.ua

На тепер фабрика «Світ меблів» в Україні є найбільш розвиненою компанією меблевої галузі країни. Професіональні якості робітників і творчий потенціал розробників рухає компанію вперед і дає можливість користувачам отримати якісний продукт.

 

Фабрику відкрили в 2001 році. На початку це був невеликий цех, який працював завдяки фінансовим вкладенням і зусиллям самого засновника. На теперішній час виробництво розгорнулось на стільки, що складальні та адміністративні корпуси розміщуються на території 9 гектарів.

 

Виробничий процес складається з трьох повних циклів виробництва і проходить в трьох незалежних цехах по складанню корпусних меблів. 2013 рік привніс зміни в асортимент продукції – підприємство освоїло виробництво матраців ортопедичних. Що дало можливість укомплектовувати меблі власною м’якою частиною.

 

Виробництво меблів проходить під торговою маркою ТМ СМ». Контроль якості сировини, постійне впровадження нових розробок, та розгалужена система дилерів у регіонах – саме це відрізняє виробника «Світ меблів» на українському ринку.

Переходів: 189 | Додав: VladImir | Рейтинг: 3.5/6
Салон-магазин
Магазин меблів "Наш Дім", Ковель. Вул. Ярослава Мудрого 2
Адреса
ВОЛИНСЬКА обл. КОВЕЛЬ
Салон-магазин - вул. Ярослава Мудрого 2 (Ковель-2)

Філіал - вул. Варшавська 4, ТЦ ЮВАНТ (1 поверх) - бутік №45(03352) 5-22-78 (097) 820-07-49 kalivochko@gmail.com
РОБОЧИЙ ЧАС


в будні:
9:30-19:00


в суботу:
9:30-16:00


вихідний:
неділя
Розташування на карті
Розміщення на карті Ковеля
>>


Yoef furniture market